Vakgarage Los Rijsoord
Renault Captur
  • 2021
  • Benzine
  • 136.896 km
€ 15.000
Info

Vakgarage Los Rijsoord

Renault Captur

1.3 TCe Hybride *Zen* | Carplay | Camera | Cruise & Climate Control | PDC | Navigatie | Bluetooth | Orig.NL |

  • 2021
  • Benzine
  • 136.896 km
Kopen
€ 15.000
Prijs is incl. BTW en BPM
Particulier financieren
v.a. € 223 p.m.
Ik heb interesse

Specificaties

Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2021

Tellerstand
136896 km Vakgarage
Brandstof

Benzine

Energielabel
B
Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Let op! Geld lenen kost geld

Premium rijden, slim gefinancierd

Ontdek binnen een paar klikken jouw scherpe maandbedrag voor deze Renault Captur. Rij deze Renault al vanaf:

€ 223 p/m

Opties en accessoires

  • 2 USB-aansluitingen en 3.5mm Jack-aansluiting

  • 12V aansluiting in achterzijde middenconsole

  • 12V aansluiting in voorzijde middenconsole

  • Achterbankleuning neerklapbaar in 2 delen (1/3-2/3)

  • Achterbank verschuifbaar over 16cm voor grotere bagageruimte of meer beenruimte voor de achterpassagiers

  • Achterspoiler in carrosseriekleur

Omschrijving

De getoonde prijs is inclusief APK en tenaamstelling, exclusief aanvullende garantie.
Voor € 995,- extra (m.u.v. ViaBOVAG.nl) heeft u het aanvullende BOVAG-pakket *, bestaande uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe APK
- Grote onderhoudsbeurt; slijtage-onderdelen worden indien nodig vervangen
- 12 maanden Vakgarage Pechhulp; vanuit huis, Nederland en Europa
- 10% korting op volgend regulier onderhoud
- Gratis vervangend vervoer in de garantieperiode
(* op ViaBOVAG.nl is dit inclusief)

Met een auto als deze RENAULT Captur komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2021. De aandrijving van deze RENAULT wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, in hoogte verstelbare stoelen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, stoffen bekleding en variabele stuurbekrachtiging.

Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de parkeerhulp met achteruitrijcamera. Het audiosysteem geeft u de keus om onderweg te luisteren wat u wilt. Verkeersinfo, uw favoriete albums en radioprogramma's, podcasts, luisterboeken... zeg het maar. Deze auto heeft ook bluetooth en usb-aansluiting aan boord. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige climate control. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Natuurlijk behoren schakel flippers aan het stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze RENAULT Captur samen. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Lane assist waarschuwt als u onbedoeld van rijbaan wisselt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze RENAULT bovendien hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Waar staat deze auto

Vakgarage Los Rijsoord

Rijksstraatweg 36

2988 BJ Ridderkerk

Vakgarage Los Rijsoord

Renault Captur

1.3 TCe Hybride *Zen* | Carplay | Camera | Cruise & Climate Control | PDC | Navigatie | Bluetooth | Orig.NL |

  • 2021
  • Benzine
  • 136.896 km
Kopen
€ 15.000
Prijs is incl. BTW en BPM
Particulier financieren
v.a. € 223 p.m.
Ik heb interesse