01.01.2021

Vakgarage start 2021 met overtuiging!

Vakgarage start 2021 met overtuiging!

Wie Vakgarage het afgelopen jaar gevolgd heeft, ziet dat Vakgarage tegen de stroom in flink is gegroeid. Met ingang van 1 januari 2021 starten er 9 nieuwe Vakgarages. In de komende maanden volgen er nog meer.

Wij verwelkomen de volgende nieuwe Vakgarages:

Vakgarage Auto Biermans (Berg en Terblijt): www.vakgarageautobiermans.nl
Vakgarage Dirks (Schagen): www.vakgaragedirks.nl
Vakgarage Family Cars (Amsterdam): www.vakgaragefamilycars.nl
Vakgarage Gielen (Heythuysen): www.vakgaragegielen.nl
Vakgarage Jelles Carcenter (Katwijk): www.vakgaragejellescarcenter.nl
Vakgarage Spreeuwenberg (Deurne): www.vakgaragespreeuwenberg.nl
Vakgarage Struijk (Oosterhout): www.vakgaragestruijk.nl
Vakgarage Wals (Haarlem): www.vakgaragewals.nl
Vakgarage Wassink (Poeldijk): www.vakgaragewassink.nl